Punkty w Statlink

lip 20, 2017 przez

Punkty w Statlink

Systemy wymiany linków to popularny i skuteczny sposób na pozycjonowanie stron internetowych, co pozwala właścicielom stron WWW cieszyć się mocniejszą ich pozycją w wynikach wyszukiwania, a co za tym idzie większym ruchem na stronie.
Wybierając system wymiany linków warto wybrać system polecany i sprawdzony, oparty na solidnych stronach. Cieszącym się dużym powodzeniem i zaufaniem internautów jest Statlink-stały system wymiany linków, w którym czymś w rodzaju waluty są punkty.

 

W systemie Statlink punkty możemy zarobić udostępniając przestrzeń do wstawiania linków do innych witryn u nas i tak samo punkty te konieczne są do emisji własnych linków u innych. Pierwsze punkty można uzyskać już po rejestracji w systemie, następnie poprzez udostępnienie powierzchni do publikowania linków do innych witryn strona zacznie sama generować punkty. Dzięki punktom można samodzielnie, we własnym zakresie podwyższać pozycję swojej strony poprzez zwiększanie ilości linków.
Dzięki selekcji i weryfikacji do systemu mogą dołączyć strony wartościowe, merytoryczne, bez spamu, oraz automatycznie generowanych treści.